Reference z pobytů V ČR i zahraničí

Všem, kteří si udělali chvíli čas a poskytli na mě reference, touto cestou ještě jednou velmi děkuji!

Reference z pobytů V ČR i zahraničí

Reference ze zahraničních pobytů

Ahoj Luci,  ráda bych Ti touto cestou ještě jednou poděkovala za úžasný pobyt na Bali.  Zažila jsem zde poprvé jógu v Tvém podání a bylo to skvělé. Děkuji za precizní korekce a důsledné vedení ke správnému tvoření všech pozic, díky kterému jsem nikdy necítila žádnou bolest ani diskomfort, pouze příjemné protažení.  Praktikování cchi-gongu v nepopsatelném magickém prostředí Ubudu dávalo najednou mnohem větší smysl a meditace/relaxace byly neskutečně hluboké. Mantry mi znějí v uších ještě teď. Děkuji také za Tvůj individuální přístup ke každé z nás "účastnic zájezdu". 😄Většina z nás si přijela na Bali řešit nějaký svůj vnitřní problém či uzavřít určitou životní etapu a třeba otevřít dveře nové. Díky za tvůj čas a otevřené srdce při osobních terapeutických konzultacích. Na Bali jógu s Lucií Mutinskou nikdy nezapomenu! Dalo mi pocítit obrovskou vnitřní svobodu, klid a životní optimismus, dočerpat spotřebovanou energii. Naučila jsem se zde JÍST (nová skvělá jídla), MEDITOVAT a MILOVAT (sama sebe). Nad to jsme viděli nádherná místa, bydleli na výborné úrovni a hlavně jsme byli skvělá parta lidí, kteří jsme se nikdy před tím neviděli a teď máme pocit, že se známe mnoho let. Dokázali jsme si toho dát vzájemně za tu krátkou dobu opravdu mnoho. Vše bylo výrazně nad očekávání dokonalé!!! 😘 

paní E. reference na pobyt na Bali

Na pobyt na Bali jsem se velmi těšila. Skutečnost předčila mé očekávání. Lucie, byla jsi skvělá! Korekce, které jsi s námi prováděla mě nasměrovaly tím správným směrem. Kolektiv, který se zde sešel byl famózní. Zážitky z Bali neuvěřitelné. Tolik míst, emocí jsem dlouho nezažila, pokud vůbec kdy. Tento pobyt mě přesvědčil, abych ve cvičení jógy pokračovala, protože to je pro mě to pravé. Škoda jen, že jsem to zjistlia až v 54 letech. Ale zaplaťpánbu, že jsem to vůbec zjistila. Organizace výborná, pochvala samozřejmě i pro Veroniku. Ještě jednou díky!!!

paní I, reference na pobyt na Bali

Milá Lucinko, jela jsem na Bali s očekáváním odpočinku, relaxace a jsem nesmírně spokojená a srovnaná sama se sebou. Děkuji za všechno, co jsi mně i holkám předala. Jsi vzácná bytost a ještě jednou děkuji, že jsem mohla být součástí tohoto dění. Naučila jsem se hodně věcí i k zamyšlení i od holek.

paní, reference na pobyt na Bali

Děkuji Lucce za obohacení o čchi kung, nicméně hlavně děkuji za pojetí jógy od píky, korekce a použití pomůcek, které cvičení moc obohatily!

paní, reference na pobyt na Bali

Luci, děkuji za Tvé hodiny jógy na Bali. Moc se mi líbily a je vidět, že jsi do toho dávala vše 100% sebe a ještě více svého času. Líbí se mi Tvé povídání. Ráda jsem Tě poznala. Hodně štěstí.❤️

paní D. reference na pobyt Bali

Děkujeme za překrásné chvíle jak z hlediska organizačních, profesních a lidských kvalit - vše dokonalé. Udělujeme jedničku s hvězdičkou. PS: nadále pokračujte v tomto duchu, hodně štěstí a lásky ❤️

paní S. reference na pobyt na Bali

Na Bali jsem přijela jako úplný začátečník, jógou "nepolíbená". Děkuji za precizní přístup a nápravy jógových pozic. Zpívání manter bylo velmi uvolňující. Perfektní společnost, super parta lidí. Celkově můžu tento zájezd zhodnotit velmi pozitivně. Moc děkuji!❤️

paní S. reference na pobyt na Bali

Milá Lucie, děkuji za příjemné chvíle nejen s jógou. Tvé hodiny pro mě byly přínosem, hlavně díky korekcím a využití pomůcek. "Čchi kung" jsem vůbec neznala a určitě se mu v budoucnu nebudu bránit. Osvobozující, uvolňující. Úžasné je doplnění hodin hudbou. Děkuji a věřím, že se uvidíme.

paní R. reference na pobyt na Bali

Milá Lucka, za takmer 2 týždne jógy s tebou a dievčatami a Karlom :-) som sa v prvom rade naučila veľa o sebe. Som spokojná, že som po celú dobu zostala otvorená novým zkušenostiam. K tomu veľmi podstatnou časťou přispeli tvoje skvelé hodiny. Som veľmi rada, že si si držala líniu a lekcie vedla precízne. Rovnako sa mi páčilo spievanie mantier a čchi-kung. Myslím, že je cítiť, že to robíš uprimne. A veľmi oceňujem tvoju otvorenosť, teda vlastne celej tvojej rodiny. Mám z vás pocit, že sa na nič nehráte a je mi to veľmi sympatické. Tvoje deti mi dali toľko peknej energie, keď som bola z kolektivu vyčerpaná. Myslím, že každý má možnosť si zobrať z lekcie presne to, co potrebuje, nedá sa vyhovieť každému. Robiš to výborne, nepřestávaj :-) Veľmi rada vás uvidím kedykoľvek v budúcnu

paní K., reference na pobyt na Bali

Ahoj Lucko. Moc se mi líbí, jak vedeš lekce.Mají jasný začátek i konec, střídání protahování, pozic, relaxace je pro mne optimální. Výborný je tvůj respektující a citlivý přístup, korekce a práce s pomůckami. I to, že cvičení je pro užitek, nikoli pro efekt. Přináší prospěch i úplným začátečníkům, i těm, kdo už zkušenosti mají! Velmi pěkné byly i mantry, mohlo by těch chvil být i víc. Krásný byl rituál v Ubudu, Takže celkově za mně je to na jedničku. Podařilo se ti zharmonizovat skupinu - udržet dobrou energii po celý čas. Díky tobě i celé rodině.

paní M., reference na pobyt na Bali

Děkuji moc, bylo to inspirující, relaxační i namáhavé. Jsem v józe začátečník a díky přístupu a preciznímu vysvětlování a korekcím jsem se dokázala dostat do pozic, které byly pro mě zpočátku díky zdravotním indispozicím s krční páteří velmi nepříjemné. Ke konci pobytu se staly tyto pozice již relaxačními. Prokládání cvičení jógy relaxacemi, čchi kungem a obřady za zpívání manter bylo velmi inspirující. Jako začátečník v józe jsem moc spokojená a moc děkuji!!

paní T., reference na pobyt na Bali

Reference z pobytů v ČR

Jsem vděčná tobě Lucko za krásné zážitky s Čchi Kungem a sobě za vůli a chuť cvičit. :) Víkend v ERMI hotelu byl povzbuzující a magický a cvičení venku v nádherné přírodě byl restart pro tělo i duši. Ženský kruh a zpívání manter bylo energeticky nabíjející a kouzelné. Děkuji za vše!

paní M., reference z pobytu

V květnu jsem se zúčastnila poprvé pobytu s Luckou v hotelu Ermi, který mě s mojí kamarádkou, kterou jsem na pobyt zlákala, překvapoval hned od začátku, jak jsem dorazili na to kouzelné místo, které nám Lucka vybrala. No prostě, krása nesmírná. Hotel u lesa v krásné krajině s výhledem tak skvostných a blahodárným, že to nejde ani popsat, to se prostě musí prožít a vidět. Cvičení, teda spíše práce s energií, jak já tomuto qigong říkám, bylo hned od prvního večera tak otvírající pro duši a lahodící, že jsem byla opravdu nadšená a vděčná, že vše vyšlo tak jak mělo a my se tam s dalšími ženami sešly přesně tak, jak jsme měly, že to byla opravdu skvělá parta žen, byly jsme naladěny na jedné vlně a vše šlo jak po másle a nebyl jediný problémek ani zádrhelek. Lucka se prostě trefila do všech našich buněk, jak chuťových, protože kuchyň, co hotel Ermi má, je naprosto famózní, tak do všech dalších na těle i na duši. Užívali jsem si pobyt v solné jeskyni, tak i skvělé paní masérky, která nás všechny pěkně namasírovala. Chtěla bych moc Lucce poděkovat, za skvělou atmosféru, kterou nám tam se svými dcerami vytvořily, předaly nám kus sebe, takže už teď se těším na cokoliv dalšího, co nám Lucka ve studiu Mandala vymyslí a hned se hlásím. S láskou K.

paní K., reference na pobyt

Ahoj Lucko, děkuji Ti za krásný víkend. :-o Ukazuješ nám cestu. Vše je jednoduché, někdo na to možná přijde. Ale díky Tobě je to i velmi příjemná cesta, očisťující, dávající energii. Vše je v nás, jen to vnímat! Jsem opět velmi velmi svobodná. Děkuji.

paní I., reference na pobyt

Ahoj Luci, zasílám poděkování za květnové víkendové cvičení v Ermi hotelu. Bylo to opravdu skvělé, milé, příjemné a srozumitelně vedené i pro někoho, kdo nemá s tímto cvičením mnoho zkušeností. Hodně jsme se na víkend těšily a splnil nad očekávání naše představy… atmosféra byla bezvadná a mrzelo nás, že už končíme…S díky,M.

paní M., reference z pobytu

Luci, uvolnilo se toho víc... :) nejen tělo. Za mě nevyslovitelně silný zážitek!! Z té energie žiju stále... DĚKUJI za vše, tobě, tvým krásným dcerám a všem ženám z kruhu... ❤️❤️❤️

paní B., reference na pobyt

Můj první víkendový pobyt v hotelu Ermi byl opravdu překvapením. Jako úplný nováček jsem tři dny přemlouvala moje ztuhlé a neprotažené tělo, aby správně drželo a aby dokázalo najít ve spojení s dechem těžiště. Cviky se zdály velmi jednoduché, ale jejich správné provedení bylo velice náročné. Dá se říci, že až po třech dnech jsem svoje tělo začala poznávat. Neměla jsem ani tušení, že některé svaly vůbec existují, natož že je mohu protahovat. Byla jsem v šoku, jak jsem fyzicky unavená, přitom naprosto v pohodě. Na druhý víkendový pobyt na Orlíku jsem se strašně těšila. Trochu jsem věděla, co mě čeká a byla jsem zvědava kam a jestli vůbec mě tento další pobyt posune. Opět to nebyla procházka rájem. Lucka nám opravdu nic neprominula. Cítila jsem snad každý sval, ale bolest byla příjemná. Tento pobyt mě posunul k sobě samé. Byl to opravdu ojedinělý zážitek. Uvědomila jsem si, jak je důležité vypustit všechny starosti a zaměřit se pouze na sebe. Snažit se poznat sama sebe a umět si sama sebe užít. Neřešit zbytečnosti a zklidnit své tělo i mysl. Lucka předává své zkušenosti jedinečným způsobem. Vždy přesně ví, jaká část těla nás trápí a každý cvik srozumitelně vysvětlí. Vnáší do cvičení pohodu, uvolnění i lehkost. Není nic lepšího, nežli prožít ten daný okamžik kdy spojíte tělo i mysl. S Luckou dokážete vnímat emoce naplno a přenést se na druhý břeh. Za tento prožitek Ti Lucko moc děkuji. Už teď se těším na další pobyt.

paní K., reference na pobyt

Milá Luci, děkuji Ti za krásný a jako vždy nabíjející víkend. Mám pocit, že jsem "vyrostla" o pár centimetrů a po dlouhé době mě nic nebolí. Tvoje víkendové pobyty mě povznášejí nejen na těle, ale hlavně na duši a to je v tomto uspěchaném čase nedocenitelné. Uvědomovat si tu krásu a sílu ženskosti je úžasné a je škoda, že na to mnohé zapomínáme. Doporučuji všem ženám bez rozdílu věku :-)

paní P. reference na pobyt

Luci,i já děkuji za úžasný víkend,který ve mě zanechal mnoho pozitivních stop a uvědomění jak se dá žít život😊prostě tak jak chceš ty sama,aby ses cítila báječně a spokojeně.Už vím,že vše se dá změnit kdykoliv chceš.A u Vás rodinko vidím,že to jde,že pro to vše co děláte žijete a je to na Vás vidět a je to krásné.Zdravím i dcerky,jsou nádherné tělem i duší❤těším se na další setkání i s ostatními ženami,protože všechny byly báječné😋krásné dny všem🤗

paní D., reference na pobyt

Bylo to prostě úžasné. Jsem krásně zrelaxovaná, nic mě nebolí ,což už se dlouho nestalo. Díky tobě Lucko i tvým dcerám i díky ostatním ženám. Těším se zase na příště.

paní P. reference na pobyt

Krásný, krátký víkend to byl, ale plný zážitků.dekujeme a těšíme se na další setkání 😉mohu jen a jen doporučit!!

paní B., reference na pobyt

Luci, děkuju za ten víkend. I když nejsem tak duchovně založená a jsem hodně praktická a skeptická, moc jsem si to užila. Bylo mi skvěle a je mi zatím pořád. Díky, díky. PS: pozdravuj svoje nádherný a skvělý dcery.

paní S., reference na pobyt

Milá Luci, chci ti moc poděkovat za krásný pobyt na Orlíku. Cvičení na rovnání páteře a kyčlí bylo, jako vždy, velice potřebné a účinné. Přesto, že jsem celý život vždy hodně cvičila, zjistila jsem kolik cviků mi nejen neprospělo, ale naopak ublížilo. Proto zklidnění a účinné cviky jsou pro mě velkým přínosem. Meditace, zpívání mater a vnímání společné energie žen bylo nádherné zakončení dne. A ještě bonus - výborné  zaplavání v bazénu. Takový skvělý víkend bych doporučila každému, kdo si chce dobře zacvičit a pochopit jak funguje jeho tělo, aby se vyvaroval chyb, které dělá.  A k tomu samozřejmě relaxace, krásné prostředí a nádherná příroda.

paní M., reference z pobytu

Ahoj Luci, pobyt na Orlíku se povedl,děkuji za něj.  Je vidět, že Tě práce s lidmi baví a trpělivost s kterou vše vysvěluješ a kontroluješ je obdivuhodná. Mě nikdy  pomalá cvičení nebavila; ale teď vidím, jak dělají tělu i duši dobře. Doufám, že budu-li Tě dobře poslouchat, moje páteř se mi odmění a bude šťastná.  Všem ženám mohu hodiny i pobyty s Tebou vřele doporučit.

paní E., reference na pobyt

Pobyt na Orlíku byl fajn, hlavně co se cvičení týká. Myslím, že energie, která tam byla více rezonovala s "cvičením" než s čchi-kungem (promiň, že to píšu takhle)...ale bylo to bezvadný. Já tenhle druh jógy mám moc ráda... přijde mi daleko lepší, než jóga klasická... ale třeba někomu nemusí sedět. Mě vyhovuje proto, že mám sama problémy se zády a musím se hodně hlídat, co se různých špatných pohybových návyků týká, a tohle je pro mě absolutní špička...protáhnu se, uvědomím si své tělo a to, kde a při čem dělám chybu... ano, občas to bolí...ale tak příjemně. Jediné co mě vždycky mrzí, že si pamatuju jen asi procent o cviků , abych si je pak mohla dělat doma... je teda fakt, že nahazovat kyčle už je téměř na 100% mojí součástí... )) Pro tohle z hlediska fyzična jezdím s tebou na pobyty. Bylo to báječný a kdo se potřebuje správně!! a dobře protáhnout, měl by to zkusit!! Přihlásila jsem se a těšila se, že si zacvičím. Vůbec jsem neměla tušení, že tam bude přesah i do jiné dimenze. Prostě jedu cvičit. Musím říct, že to bylo moje první setkání s čchi-kungem a naprosto mě to dostalo. Uvědomila jsem si spoustu věcí a začala se měnit, uvnitř, ve svém vnímání okolí, uvědomění si sebe sama a své síly, jistoty.   Luci.... jsem vděčná za to, že jsem tě poznala a naše cesty se setkaly... jak říkal jeden můj přítel... když je žák připraven, učitel se vždycky najde. DĚKUJU TI Z CELÉHO SRDCE ZA ZÁCHRANU MOJÍ DUŠE.

paní B., reference na pobyt

Další reference na mé služby najdete zde:

Reference na lekce harmonizačního cvičení Qigong (čchi kung), jógy, meditace, lekcí SM Systému (SPS) a programu pro Šťastnou páteř :
http://www.studiomandala.cz/reference-qigong/

Reference na Dornovu metodu PLUS a SM Systém (SPS) :
http://www.studiomandala.cz/reference-sm-dornova/

Reference na Homeopatii a terapie :
http://www.studiomandala.cz/reference-terapie-homeo/

Reference na Kurzy pro těhotné a předporodní přípravu :
http://www.studiomandala.cz/reference-tehotne/

Reference na masáže :
http://www.studiomandala.cz/reference-masaze/

Reference z firemních školení pro Šťastnou páteř :
http://www.studiomandala.cz/reference-skoleni/

Reference ze Satsangu a ženských kruhů
http://www.studiomandala.cz/reference-satsang/