Reference z SM Systému (SPS) a Dornovo metody PLUS

Všem kteří si udělali chvíli čas a poskytli na mě reference, touto cestou ještě jednou velmi děkuji!

Dobrý den, ahoj, již několik let trpím bolestmi zad, za které může vyhřezlá ploténka. Po různých neefektivních rehabilitacích vše nabralo obrátky, když jsem poznala Lucku, která mi Dornovu metodu na tento problém doporučila. První hodina: Co se mi mimochodem moc líbilo bylo, že se Lucka nejdříve ptala na můj zdravotní stav, zajímala se o to, jaké potíže mám, nejen v současné době, ale zajímala se prakticky o můj dosavadní život. Jako laik bych Dornovu metodu popsala jako určitý typ fyzioterapie či rehabilitačního cvičení. Jedná se o pomalé cviky, se kterými mi Lucka neustále pomáhala a jednotlivé cviky vysvětlila dopodrobna. Už začátek byl velmi zajímavý, kdy jsme díky prostým cvikům dokázaly vyrovnat délku nohou, neuvěříte, jak lehká a příjemná byla potom chůze. Toto cvičení pomáhá uvolnit zejména bederní část zad, se kterou jsem měla problémy. Postupem času jsme se dostaly k celé páteři, kdy mi Lucka speciální metodou srovnala každý obratel. Delší dobu se také věnovala krční páteři, možná tomu neuvěříte, ale hlava mě přestala bolet, pro mě je to opravdu zázrak, protože jsem trpěla na silné migrény. V průběhu cvičení jsme přešly ke kostrči, kterou jsme opravdu dlouho srovnávaly, Lucka diagnostikovala kam mám kostrč posunutou, následně pomocí tlakem, dýcháním a pohyby nohou jsme docílily toho, že se kostrč o 95% posunula na správné místo. Po tomto výkonu jsem si zasloužila úžasnou relaxační masáž. Když jsem od Lucky odcházela, cítila jsem se opravdu šťastná, Lucka mě samozřejmě upozornila, že po Dornově metodě se může člověk cítit jinak a že své emoce nemám skrývat a tělo poslechnout. Poslouchala jsem své tělo a cítila se velmi spokojeně. Vzpomínám, jak jsem šla po ulici a usmívala se od ucha k uchu. Od té doby cvičím doporučené cviky a pociťuji opravdu výrazné zlepšení. Všem, kteří mají určitý problém, který se nemusí týkat pouze zad (například bolesti kyčlí, migrény apod.), mohu jen a jen doporučit. Lucka je jedničkou ve svém oboru, díky ní můžete doslova zachránit svůj zdravotní stav, žádné prášky, žádné operace, pouze stačí poslouchat své tělo, naučit se jednoduché cviky, díky kterým dáte svému tělu a mysli nový, správný a hlavně zdraví směr.

paní M., reference na Dornovo metodu PLUS

SM systém mě zachránil. Ale podstatné je, že od mého původního fyzioterapeuta, ke kterému jsem chodila také na SM systém, jsem během hodiny dostala 7 cviků, dotyčný odborník mě na několik dní "oddělal" a ještě neřekl důležité informace o technice cvičení. S Tebou jedeme postupně a během lekce uděláme tak tři cviky. Já jsem schopná si je zapamatovat a Ty nás po celou dobu pozoruješ, opravuješ, vysvětluješ, abychom si cviky zapamatovali správně. Stejné je to u čchi kungu. Přesto, že cvičíme stále stejnou sestavu, je to nyní podstatně těžší a vlastně až po několika měsících cvičení jsem si uvědomila, že má čchi kung opravdu vliv na celé mé tělo. Tedy i na psychiku. A já jsem za to moc ráda, protože vliv je to blahodárný !

paní D.reference na lekce pro Šťastnou páteř, SM Systém, Qigong

Diky za nahozeni nohy :-). normalne citim ze chodim jinak. Tak nejak rovne rekl bych :-)

pan T.reference na Dornovu metodu PLUS

Díky tomu, že Lucka otevřela hodiny čchi kungu s SM systemem v Dobřichovicích, kam jsem začala chodit se svymi dětmi do dětské herny, jsem se dozvěděla o tomto druhu cvičení, o kterém jsem do té doby neměla ani tušení. V posledních letech mě velice trápily bolesti zad a silné migrény, lekce slibovaly pomoc od těchto problémů. Tak jsem si řekla, proč to nezkusit. Doposavad jsem vše řešila jen přes lékaře a silné léky. Občas jsem navštěvovala aspoň hodiny jógy, ale nic nepomáhalo, naopak se moje bolesti stupňovaly. A hned z první návštěvy jsem byla nadšená. Čekala mě tam strašně milá paní, která mi vše dopodrobna a trpělivě vysvětlila a nadále stále vysvětluje. Cvičení čchi kung včetně SM systemu mi hned po pár lekcích úplně odbouralo bolesti zad v bedrech. Co zůstalo, byly migrény. Když už trvaly zase několik dní v kuse, nabídla mi Lucka, že se na mě podívá. Kromě cvičení se také věnuje homeopatii a dornově metodě. Lucka mě přivítala a já u ní strávila příjemné dvě hodiny, kde mi Lůca našla vyhovující homeopatika na migrénu a díky dornově metodě srovnala obratle do správných poloh. Při další návštěvě po pár dnech mi Lucka doladila jak homeopatika, tak „záda“ a od té doby jsem prakticky bez obtíží. Kdykoliv se potřebuji na něco zeptat, je na telefonu a vždy mi ochotně poradí a to v jakoukoliv denní dobu. Díky ní jsem našla cvičení, které mi opravdu sedí a to jak fyzicky, tak pocitově. Snažím se najít čas navštěvovat víc hodin týdně a poctivě cvičím i doma, což se mi ještě u žádného jiného cvičení nepovedlo. Lucko, moc děkuji!

paní Z.reference na Qigong, SM Systém, lekce pro Šťastnou páteř, Dornovo metodu Plus, Homeopatii

O Dornově metodě jsem se dozvěděla prostřednictvím článku na internetu. Jelikož jsem trpěla velkými bolestmi, podotýkám 20 let v bederní oblasti a vyzkoušela jsem různé druhy terapií a nápravných cvičení, které mě pomohly jen dočasně, začala jsem přistupovat na skutečnost, že do konce života mě bolest neopustí, jakékoli operace jsem odmítala. Po návštěvě u paní Lucie Mutinské se stal zázrak. Paní Mutinská mě srovnala celou páteř od kostrče, která byla povážlivě zakřivená a vbočená až po krční obratle. Jeden obratel ve střední části páteře byl vpáčený a neustále utlačovaný obratly nad i pod a způsoboval mi v podstatě bolest neustále, dokázala ho srovnat taktéž. Od našeho setkání do řádově několika dní se mi nesmírně ulevilo. Pravidelným cvičením jednoduchých, ale velmi účinných cviků mě na míru doporučených a cvičení SM ve studiu Mandala v Dobřichovicích se můj zdravotní stav upravuje a bolesti ustupují. Při SM cvičení nám paní Mutinská vysvětluje, jak své tělo máme používat, abychom si ho nedevastovali. Postupně používám své tělo správně a mé tělo se odvděčuje příjemnými bezbolestnými dny. Každý nový den je mojí malou oslavou.

paní A.reference na Dornovu metodu PLUS, SM Systém a Šťastnou páteř

Další reference na mé služby najdete zde:

Reference na lekce harmonizačního cvičení Qigong (čchi kung), jógy, meditace, lekcí SM Systému (SPS) a programu pro Šťastnou páteř :
http://www.studiomandala.cz/reference-qigong/

Reference na Homeopatii a terapie :
http://www.studiomandala.cz/reference-terapie-homeo/

Reference na Kurzy pro těhotné a předporodní přípravu :
http://www.studiomandala.cz/reference-tehotne/

Reference na masáže :
http://www.studiomandala.cz/reference-masaze/

Reference z firemních školení pro Šťastnou páteř :
http://www.studiomandala.cz/reference-skoleni/

Reference ze Satsangu a ženských kruhů
http://www.studiomandala.cz/reference-satsang/

Reference z pobytů
http://www.studiomandala.cz/reference-pobyty/