Reference z masáží

Všem kteří si udělali chvíli čas a poskytli na mě reference, touto cestou ještě jednou velmi děkuji!

S paní Lucií jsem se poprvé setkala cca před měsícem když jsem k ní přišla se synem kvůli homeopatii. Paní Lucie na mě zapůsobila jako člověk který je nabitý energií a naplněný vnitřní pohodou. Proto po krátké době jsem se k ní objednala na masáž. Před tím jsem vyzkoušela několik druhů masáží, ale s takovou jakou mi dělala paní Lucie, tomu se žádná masáž nevyrovná.Každým jejím dotykem jakoby ze mě odcházelo něco špatného a negativního.Odcházela jsem od ní nabitá energií a se skvělou náladou provoněná olejíčky kterými mě masírovala. Slovy to vše nelze vyjádřit, každý si to musí prožít sám a já to mohu všem jen doporučit. Já určitě zajdu znova.

paní Gábina

Ráda bych Ti touto cestou ještě jednou poděkovala za úžasnou aroma masáž. Byl to pro mne moc příjemný zážitek po fyzické i duševní stránce. Jsem moc ráda, že jsem si tento relax u Tebe dopřála a hned po masáži jsem přemýšlela (a vymyslela), koho dalšího k Tobě pošlu. :-) Ještě celý druhý den jsem cítila neuvěřitelnou lehkost v celém těle a co je zajímavé, že tričko, které jsem měla po masáži na sobě, i po vyprání stále jemně po olejíčcích voní, takže ve mne při oblékání evokuje vzpomínku na příjemný zážitek ještě nyní. :-) Už se moc těším na další masáž!

paní Eva

Další reference na mé služby najdete zde:

Reference ze lekce harmonizačního cvičení Qigong (čchi kung), jógu, meditace, lekce SM Systému SPS a programu pro Šťastnou páteř
najdete zde:
http://www.studiomandala.cz/reference-qigong/

Reference na Dornovu metodu PLUS a SM Systém (SPS) :
http://www.studiomandala.cz/reference-sm-dornova/

Reference na Homeopatii a terapie najdete zde:
http://www.studiomandala.cz/reference-terapie-homeo/

Reference z firemních školení pro Šťastnou páteř najdete zde:
http://www.studiomandala.cz/reference-skoleni/

Reference ze Satsangu a ženských kruhů
http://www.studiomandala.cz/reference-satsang/

Reference z pobytů
http://www.studiomandala.cz/reference-pobyty/