Reference z Homeopatie a terapií

Všem kteří si udělali chvíli čas a poskytli na mě reference, touto cestou ještě jednou velmi děkuji!

Důvěru v homeopatii už mám více než 10 let. K homeopatikům jsem se dostala přes svou obvodní lékařku a díky ní vždy veškeré léčení začínám a většinou končím homeopatiky. Časem jsem měla možnost potkat se s Lucií Mutinskou, která mě svým osobním přístupem posunula zase o krok dále a díky ní léčím nejen sebe, ale celou svou rodinu. Lucie Mutinská o fungování homeopatik přesvědčila i mého praktického a vědecky založeného partnera, který po návštěvě u paní Mutinské už nedokázal argumentovat svými praktickými argumenty založených na faktech, protože jediný fakt, který začal fungovat byl ten, že mu „po cucání kuliček “ jak s oblibou říká, zmizela i jeho neléčitelná alergie :-) . Dalším faktem, který mluví za vše, je uzdravení mé šestileté dcery, která byla po kolapsu odvezena do nemocnice a tam se marně lékaři pokoušeli stanovit diagnózu. Dceru lékaři hospitalizovali s podezřením na alergickou reakci neznámého původu, kterou však během jednoho dne vyloučili, ale příčinu jejího otoku celého těla a úporného svědivého ekzému, který měla po celém těle stanovit nedokázali a tak tedy jediné co jí po 4dny v nemocnici mohli lékaři podávat byly kortikoidy a dithiaden, ale ani to nedokázalo ztlumit příznaky neznámého původu. V té bezmoci, kterou jsem v nemocnici prožívala, jsem se přes telefon a email spojila s Lucií , poslala jí fotky, dopodrobna popsala příčiny a trpělivě zodpověděla všechna její velmi podrobné otázky a ona nám do nemocnice poslala homeopatika. Ráno jsem je dceři dala a do 24 hodin se její stav zlepšil natolik, že byla další den propuštěna z nemocnice. Troufám si říct, že Lucie Mutinská má nejen znalosti v oblasti homeopatie, ale zároveň umí při svém kontaktu s pacientem využít i své podvědomí a napojit se na informace, které jsou jí a vlastně i nám, jejím pacientům, darem…Darem dostat se dál, než sahá naše vědomí….. Alespoň při práci se mnou a mou rodinnou se jí to daří velmi dobře… Lucie děkuji Ti za vše, co pro nás děláš….i za Tvou trpělivost, kterou se mnou máš, když Ti volám z našich dovolených “ Jaké homeopatikum vycucat , když nás schvátí mořská nemoc …… “ Jaké homeopatikum podat své feně při falešné březosti…. ? “ ¨… Ano, na všechny mé podobné a časté otázky Lucie ochotně odpovídá a tak já už se neobejdu bez její homeolékarničky a zkušeně přiděluji homeo celé naší smečce :-) ….. a to že to funguje, je nevidím pouze na sobě a svých dětech, ale i na mých zvířatech, které při přijímání homeo léku nepoužívají rozum, ale pouze svou intuici…. , ale o tom všem se nejlépe přesvědčíte z osobního kontaktu s Lucii Mutinskou.

paní Gabrielareference z Homeopatie

Děkuji Ti, Luci, za Tvoje dlouholeté poradenství a to i na dálku, a to téměř v každou denní dobu. Díky Tvé intuici a přístupu k homeopatii už stačí mnohdy jen krátký telefon a to oceňuju hlavně u dětí při akutních záležitostech. Celá naše rodina je Tvým spokojeným klientem :-)

paní Janareference z Homeopatie

S paní Mutinskou spolupracujeme a zahlcujeme ji našimi nejen zdravotními problémy už spoustu let. To, že je její léčba účinná, není vůbec pochyb. Řešíme s ní jak akutní stavy, tak dlouhodobé problémy i konstituční léky. Náš 5letý syn prozatím viděl svého pediatra pouze při pravidelných povinných prohlídkách a dosud neví, co jsou to antibiotika. Já osobně jsem díky homeopatii a změně životního stylu vyřešila své vleklé problémy se zuby, kdy zubař prohlásil, že zázraky se dějí. Navíc jsem šokovala očního lékaře tím, že mi jaksi mimochodem za rok ubyly 2 dioptrie :-) Manžel díky Lucii zkrotil své dlouhodobé ledvinové a další problémy. Co dodat? Vždy je ochotná pomoci a její přístup je naprosto úžasný! Díky za to, že je!!!!

paní Zuzanareference z Homeopatie

Paní Mutinská mi moc pomohla a byla mi důležitou oporou při řešení problémů naší fenky, které se stále dokola opakovaly a vracely již delší dobu. Nikdo včetně veterinářů si s jejími potížemi moc nevěděl rady, všechno pomohlo na chvilku. Teprve ve spolupráci s laskavou a trpělivou podporou paní Mutinské se problém pohnul tím správným směrem.

paní Ivetareference z Homeopatie

Z dřívější zkušenosti, jsem homeopatii moc nevěřila. Ovšem to, co se dělo u mého syna po podání jedné tabletky se dá přirovnat k zázraku. U dítěte, u kterého jsem měla pochybnosti, zda vůbec bude někdy srozumitelně mluvit, chovat se, nebude silně na mne fixované a bez záchvatů, nastala změna tak bleskově, že mě to málem porazilo. Nějaký čas se ještě vracel, když docházela účinnost pilulky, ale dnes už je vše za námi a mám pocit, že to byl jen sen. Děkuji ze srdce Luci.

paní Zorkareference z Homeopatie

Lucku Mutinskou znám již dlouho….. Myslím, že už to bude nějakých 13 let, kdy mi vstoupila do života jakoby z jiného světa, tak odlišného od světa paralenů a antibiotik (nic jiného jsem do té doby neznal). Každý rok jsem si pravidelně prošel min. 4 x angínou nebo chřipkou nebo jinou respirační chorobou a léčba výše zmíněným byla jediná, mně známá alternativa. Pak jsme se potkali, proběhla první diskuze, návrh léčby homeopatiky a od té doby jsme v kontaktu neustále a řešíme spolu všechny neduhy a bolístky. A že jich s postupujícím věkem přibývá…… Co mě, a nejen mě, nýbrž i mého praktického lékaře (ke kterému chodím již jen, aby jsme se viděli) doslova „posadilo“ bylo to, jak si homeopatika, potažmo Lucka, poradila s nepříjemnostmi v oblasti ledvin a vlastně celých močových a reprodukčních orgánů. Místo pobytu v nemocnici, pár dní na homeopatikách a byl pokoj…. O pravidelných angínách, chřipkách, či jim jiných podobných nemůže dnes být už ani řeč! A jelikož si potíže nevybírají zrovna vhodné chvíle přes den, či jen v pracovní dobu, doopravdy si cením, že se Lucce dá zavolat nebo poslat SMS kdykoliv, ve dne v noci a ona neváhá a pomůže……. Pokládám to za velký zázrak a čest, že jsem kdy dostal tu šanci Lucku potkat, být v její blízkosti a využít jejích znalostí a odbornosti. Velký dík Lucko…….

pan Pavelreference z Homeopatie

Na homeopatii k Lucii, docházím asi 3 roky. Za tu dobu vnímám pokroky ve svém vnímání a přijetí sebe sama. U mě jde spíše o psychiku., kterou léčíme. Zde vnímám vleklejší pokrok, ale je. Homeopatie mi během měsíce vyléčila cystu na pravém vaječníku a polycystický levý vaječník. Myslím, že na fyzické potíže homeopatie reaguje téměř okamžitě. S psychickými potížemi je to vleklejší, ale posuny opravdu jsou. /u mě jde o delší potíže od dětství/. Lucie, mi předává i plno jiných podpůrných technik, které mi pomáhají. Kdykoli se mohu na ni obrátit a ona s Láskou poradí, pomůže. Homeopatie od Lucie, pomáhá i mým dvěma dětem, /11,12 let/. Zlepšilo se jejich chování. Dceři zmizely bradavice a vyléčily jsme boreliózu. Manželovi se zmírnily znatelně bolesti zad, a kolene, na které trpěl od dětství. s Láskou s Úctou děkuji za trpělivou pomoc od Lucie.

paní Renatareference z Homeopatie

Milá Lucinko…v nedávné době jsem Vás kontaktovala s tím, že si nějak nevím rady se svým životem, že nevím, co je mé poslání tady na Zemi a že postrádám smysl svého života. Vy nejen, že jste byla od prvopočátku velmi vstřícná a ochotná, ale také jste mi pomohla nahlédnout do hlubin mé Duše a dotknout se tak mé skutečné podstaty. Tipy a kontakty, které jste mi dala, byly jako „trefa do černého“ a ovlivnily mne tak, že jsem se díky nim velmi mocně posunula kupředu. Podpořila jste můj směr, pomohla jste mi být k sobě skutečně pravdivá a dodala mi odvahu být sama sebou. Velmi silně začínám tušit svůj potenciál, své skutečné já a začínám si užívat VŠEHO, co ke mně každodenně přichází, i když to není mnohdy zrovna lehké…ale jedině tvrdé a těžké zkoušky, kdy jsme vystavení nejrůznějším strachům, nám pomáhají zocelit náš charakter, zpevnit naši vůli a schopnost postavit se i k těm nejtěžším situacím s odvahou a odhodláním. Velmi Vám tímto děkuji za Vaši vstřícnost a trpělivé a láskyplné vedení..

paní Zuzanareference na terapie k osobní cestě

Další reference na mé služby najdete zde:

Reference na lekce harmonizačního cvičení Qigong (čchi kung), jógu, meditace, lekce SM Systému SPS a programu pro Šťastnou páteř najdete zde:
http://www.studiomandala.cz/reference-qigong/

Reference na Dornovu metodu PLUS a SM Systém (SPS) nejdete zde:
http://www.studiomandala.cz/reference-sm-dornova/

Reference na masáže :
http://www.studiomandala.cz/reference-masaze/

Reference z firemních školení pro Šťastnou páteř najdete zde:
http://www.studiomandala.cz/reference-skoleni/

Reference ze Satsangu a ženských kruhů
http://www.studiomandala.cz/reference-satsang/

Reference z pobytů
http://www.studiomandala.cz/reference-pobyty/