Lucie Mutinská

Je majitelkou Studia Mandala a maminkou šesti dětí. Organizuje aktivity, přednášky a semináře studia, z nichž některé i sama vede.

V našem studiu se s Lucií setkáte především na těchto lekcích:
Terapeutická jóga - Jóga pro šťastnou páteřQigong (čchi kung), meditace, relaxace, program pro Šťastnou páteř, SM Systém (SPS), Cvičení pro těhotné a předporodní příprava, Cvičení pro děti 8-13 let. Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodriguez.
Dále při masážích, Dornovo metodě PLUS, Manuálních terapiích SM, hloubkových terapeutických masážích spoušťových bodů – tzv. Trigger Points.
Rovněž poskytuje služby v oblastech klasické konstituční homeopatie, terapie, koučinku a konzultací osobního rozvoje, aromaterapie a v dalších oblastech.

"Naplňuje mě přinášet ostatním lidem úlevu od bolesti a traumat, pomáhat na cestě k osvobození těla i duše, ke znovunalezení vnitřního světla, naděje a šťastnější existence v tomto světě.

Rezonuji s pohybem, který je prováděný správně, a tedy je pro tělo léčivým. O sobě tvrdím, že necvičím, ale praktikuji. Léčivý pohyb se stal součástí mého každodenního života i mě samotné. Právě propojení duše a těla při pohybu mi dává hluboký smysl. Díky léčivému pohybu se dostávám do spojení se svým já a zažívám pocity, které mi ukazují existenci bez hranic a omezení, dávají mi pocit harmonie, svobody a smysluplnosti bytí. Toto propojení rozvíjí moji intuici a chápání světa. Dochází tak k postupnému zklidnění a vnitřní transformaci. Ukazuje mi cestu kvalitního a přirozeného žití. Díky propojení se svým já, nacházím ve svém životě harmonii. Mým snem je žít, i zprostředkovávat ostatním, život bez omezení a bolesti, kdy naše tělo, náš jediný, skutečný domov na této planetě, bude co nejvíce funkční, a díky tomu se i naše duše bude moci svobodně rozvíjet. 

Svoji cestu jsem objevila díky svému problému s vyhřezlou ploténkou. Tento signál byl pro mě nejdříve trápením, ale následně také obrovským darem a dnes jsem za něj velmi vděčná, i když to zpočátku vůbec nebylo jednoduché. Díky tomu, že jsem našla cestu, jak se z tohoto problému osvobodit a pochopila jsem souvislosti a princip správného pohybu i praktikování, mohu tuto zkušenost využít ve své praxi. Tato zkušenost mi také umožnila lépe se vcítit do stavu a potřeb mých klientů. Praktikováním Qigong, jógy, programu pro Šťastnou páteř  a dalším metodám, které používám, jsem zahlédla léčivou esenci, kterou jsem se rozhodla předávat lidem dál.

Moje cesta k uzdravení nebyla jednoduchá, ale ta Vaše může být.

Věřím v jedinečnost každého z nás a v to, že každý jsme tak vyjímečný, že každý sám pro sebe potřebujeme nalézt také svojí jedinečnou cestu k uzdravení. I přes existenci mnoho různých nauk a metod, existují skrz všechny systémy některé společné prvky, naučím vás je pochopit, vidět a následně včlenit do života. Odměnou vám bude zdravé tělo bez bolesti a skvělý pocit, že pro sebe skutečně něco smysluplného děláte.
Všechny metody a nauky, které se učím neustále integruji do své praxe a předávám je dál vám všem - mým klientům.

Jsem na cestě trvalého sebevzdělávání a to jak na lektorských kurzech, workshopech a seminářích, tak také při samostudiu. Jsem přesvědčena, že jedině tak mohu neustále prohlubovat a zkvalitňovat jak svoje znalosti, tak také svoje služby pro všechny klienty, kteří mě vyhledávají.

Na své cestě vím, kam jdu a kam směřuji, vím, kdo jsem a proč tu jsem. Má cesta má svůj směr a já jsem velmi ráda, že mohu jít na této cestě, za svým snem a doprovázet i ty, kterým mohu účinně pomoci."

Ráda budu na té vaší cestě k uzdravení a harmonii vaším průvodcem.


kvalifikace:

Lektor a instruktor Qigong a jógy - výcvik s českými i zahraničními lektory (Instruktor jógy II. třídy), (Qigong Instructor)
Účast v lektorském  výcviku jógy -Teacher training program se specializací na Iyengar jógu
Lektorský kurz jógy obohacený o fyzioterapeutický pohled a terapeuticko-pohybový koncept Spiraldynamik®
Certifikováná lektorka Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodriguez
Lektor SM Systému (SPS) spirální stabilizace
Terapeut Dornovo metody PLUS
SPS - terapeut manuálních terapií
Lektor Trigger Point a Rolling
Homeopat klasické konstituční homeopatie - výcvik s českými i zahraničními lektory (3 letý kurz a  účast na mnoha dalších seminářích)
Coaching - Kreativní koučink
Kranio-sakrální osteopatie - terapeut v 3 letém výcviku
Masér pro Sportovní masáže, Aroma Touch masáže, Breussovo masáže
Poradce pro výživu a suplementaci, Poradce pro výživu dětí

Další absolvované workshopy, kurzy a semináře: jógové souvislosti a návaznosti, Spirální jóga, Kundalini jóga, Diagnostika podle EAV, Reiki, Homeopatické přednášky s českými i zahraničními lektory, Qigong a jóga kurzy s českými i zahraničními lektory, Kranio-sakrální osteopatie, Neuroenergetická terapie
Dále se zajímám o: ajurvédu, mantry, TČM a  život, v němž máme šanci plně rozvíjet svůj potenciál

 reference na lektora: http://www.studiomandala.cz/reference-2/

 

Jóga

Qigong

SM Systém (SPS)

Mantry