Reference z firemních školení

Když jsme ve společnosti přemýšleli, čím odměnit své kolegyně, jednoznačně přišlo na mysl nějaké cvičení na záda. Všechny z nás trávíme většinu dne v autě, za počítačem, na schůzkách a povětšinu dne sedíme a má to i své dopady. Někdy se už během dne kroutíme na židli a nevíme, jak bychom si sedly a to nemluvím o večerní bolesti krční páteře. Musím říct, že s paní Mutinskou jsme neměly žádné předešlé zkušenosti. Prostě jsem si dala vyhledat firmy, které tuhle službu poskytují a rozhodla pro tu, z mého pohledu nejlepší. :-) Paní Mutinská reagovala velmi rychle na všechny mé požadavky a nebyl problém se domluvit na tom, aby cvičení proběhlo u nás na firmě, což pro nás bylo důležité. Přivezla si s sebou veškeré potřebné věci a navodila v místnosti příjemnou atmosféru. Začaly jsme teoretickou částí, která nás uvedla do problematiky, a následně jsme prováděly cviky. Naše skupina byla ryze dámská ve věkovém rozmezí 25-55 let a všechny jsme si to užily. Velmi rády na tuhle akci vzpomínáme a stále cvičíme i v autě.:-) Určitě bych doporučila tuhle akci všem. Bylo to velmi příjemné, relaxační a zároveň prospěšné našemu tělu. Děkuji za celý tým.
Kateřina
Dobrý den Lucko, chtěla bych Vám moc poděkovat za to, že jste nám přišla ukázat základy toho, jak si v práci neničit tělo. Celé to bylo velice zajímavé a od pátku se s kolegyněmi hlídáme, abychom nekřížily nohu přes nohu - alespoň to je dobrý start :) Doufám, že aspoň tento malý krůček mě osobně pomůže v tom, aby mě nebolela záda. Děkuji moc a přeji Vám ať se daří :)
paní D.
Dobrý den Lucka. Vaša přednáška a i následné cvičenie boli určite prínosné a velmi zaujímavé. Bolo na Vás vidit, že Vás tento obor baví a ste skutočný odborník. Prekvapilo ma, jako můžu nesprávne návyky v sedení ovplyvnit záda i ostatné časti tela. Za mna velmi pozotívny prínos. :-) Dakujem.
paní E.
Skvely navod na spravne sedeni – pouzivam denne, vzdy sa snazim skorigovat nohy ak zistim ze sedim blbo, nebo i v aute. Pre mna zaujimave informacie o ktorych som nevedela. Skoda ze sme nemali viac priestor, mat o hodinu viac by sa zislo na tu hromadu infomaci aby sa to stihlo i precvicit v praxi. Diky.
paní D.
Vaše lekce se mi moc líbila, určitě bych byla radši, kdybychom měli více času. Ale jinak se mi moc líbí to, co děláte, a myslím, že budeme rádi, když se zase v rámci nějaké akce setkáme. Moc Vám držím palce a těším se, že se třeba někdy zase uvidíme.
paní B.
Dobrý den Lucko, děkuji za den s vámi. Očekávání jsem neměla, protože to pro mě bylo překvapením. Ale určitě musím pochválit vedení, že připravili program s vámi, protože se mě problémy se zády týkají. Určitě mi hodně pomohly rady, jak se protahovat, jak cvičit, abych si pomohla ke zdravým zádům. Možnost si to vyzkoušet byla skvělá. Uvítala bych více prostoru na trénink samotný, ale vím, že jste měla omezený čas.
paní R.
Líbilo se mi téma /bolavá záda :-)/ i přístup lektorky. Je to příjemná ženská s životními zkušenostmi, to, co dělá má vyzkoušené prakticky a ne vyčtené…. I to praktické cvičení na místě bylo super, škoda, že na to nebylo více času. Docela by se mi líbilo využít všeho, co nabízela – ty kartičky na stolcích, měla připravené karty, chtěla s námi meditovat, to všechno je moje…. Paní Mutinské za přípravu a přístup velké díky a příště bych to určitě pojala šířeji se vším všudy. :-)
paní A.
Dobrý den paní Mutinská, děkuji Vám za školení, které jste u nás uspořádala minulý týden. Bylo pro mě přínosem úplně ve všem – jak cvičit záda, na co si dát pozor a celkově nepodceňovat svoje záda a páteř. Co mi utkvělo v paměti je nekřížit nohy, když sedím (kvůli kyčlím) a sedět rovně. Více si na to dávám pozor a za to Vám díky. Žádná očekávání jsem od Vaší přednášky neměla, jelikož to bylo pro nás překvapení (nevěděly jsme, co se bude dít). :-) Ať se Vám daří.
paní H.
Mě se čas strávený s Vámi moc líbil, úplně jsem cítila příliv energie do těla. Moc ráda bych se dozvěděla více o SM.
paní V.
Bylo to zajímavé. Od té doby mě už několikrát napadlo se narovnat – to je u mě velký úspěch. Celkově se mi líbí Váš přístup k životu. Určitě to bylo inspirující.
paní I.
Z mojí strany se mi to líbilo moc. Cviky jsou jednoduché, takže se dají pohodlně procvičovat během dne v kanceláři, což je skvělé v tom ohledu, že pro základní cviky není potřeba žádná tělocvična, sportovní oblečení ani nic jiného. Líbila se mi atmosféra, kterou jste nám tam navodila. Byla uklidňující a relaxační. Váš přístup byl velmi proaktivní a bylo na Vás krásně vidět, jak se nám v tom vymezeném čase snažíte předat opravdu všechny potřebné informace velmi přátelskou a příjemnou formou. Pro mě osobně byly největším přínosem cviky na krční páteř, jelikož to je u mne kámen úrazu. Procházela jsem si cviky zpětně doma ze skript, které jste nám dala a cvičím kde můžu, abych si ulevila od bolesti.:-) Do budoucna bych uvítala určitě nějaké navazující pokračování tohoto cvičení, věřím, že máte spoustu es v rukávu, které nám můžete ještě předat.:-) V každém případě bych pak ale volila aby byl větší časový prostor, jelikož je to fakt super a 2 hodiny prostě nestačí. :-) Přeji Vám krásný a pohodový den. :-)
paní K.


REFERENCE
Všechny další reference na naše služby najdete zde: http://www.studiomandala.cz/reference/