Specializované kurzy Qi Gong/ Čchi kung (čínské jógy)

NOVÉ UKÁZKOVÉ LEKCE. Přijďte zkusit pro sebe něco nového.
Při ukázkové lekci můžete zaplatit pouze tuto lekci cvičení a zjistit, zda Vám lekce vyhovuje.
KURZY PROBÍHAJÍ CELOROČNĚ. Podrobnosti o lekci najdete v textu níže.

LuckaLéčebný Qi Gong
Je velmi účinné, léčebné cvičení s mírným, ladným a plynulým pohybem. Uvolňuje zablokovanou energii v energetických drahách těla. Volné proudění energie v těle má pozitivní vliv na naše orgány, napravuje držení těla a celé páteře, uvolňuje klouby, zlepšuje pružnost těla, zpevňuje svaly, uvolňuje emoce, zklidňuje a rozjasňuje mysl, zvyšuje odolnost proti stresu, doplňuje životní energii.
Praktikování této metody podporuje samoléčící schopnost našeho organismu,zvyšuje imunitu a zlepšuje náš celkový zdravotní stav.
Qi Gong dokáže vypěstovat velkou vnitřní sílu a odolnost. Zároveň získáte pocit lehkosti, uvolnění, pružnosti a síly, umožní vám prožitek „tady a teď“.

Screenshot_3Meditace
Jsou součástí všech mých lekcí. Jsou vedeny léčivým způsobem, pro ozdravení těla a omlazení vnitřních orgánů. Vedou k rozvíjení vašeho vnitřního potenciálu a intuice. Uvolňují vaše tělo.

Přijďte nejen cvičit, ale také prožít pohodové a harmonické chvíle, které obohatí váš život. Budete vnímat své tělo, svůj střed, uvolnění, lehkost, sílu a radost. Zbavíte své tělo bolesti a obohatíte se o nové příjemné zážitky.

Lektor kurzu: Lucie Mutinská