Lucie Mutinská

Je majitelkou Studia Mandala a maminkou šesti dětí. Organizuje aktivity, přednášky a semináře studia, z nichž některé i sama vede.

V našem studiu se s Luckou setkáte:
Na lekcích Qigong (čchi kung), jóga, meditace, relaxace, program pro Šťastnou páteř, SM Systém (SPS).
Při masážích, Dornovo metodě PLUS, Manuálních terapiích SM, hloubkových terapeutických masážích spoušťových bodů – tzv. Trigger Points.
Rovněž poskytuje služby v oblastech klasické konstituční homeopatie, terapie, konzultace osobního rozvoje, aromaterapie a v dalších oblastech.
"Naplňuje mě přinášet ostatním lidem úlevu od bolesti a traumat, pomáhat na cestě k osvobození těla i duše, ke znovunalezení světla, naděje a šťastnější existence v tomto světě. Rezonuji s pohybem, který je prováděný správně, a tedy je pro tělo léčivým....více o terapeutovi

Ceník lektora:
pohybové aktivity  /  homeopatie a  terapie   / masáže

Josef Vrba

V našem studiu se s Josefem setkáte:
Především na těchto masážích a terapiích:

  • reflexní terapie
  • reflexní masáže
  • čínská masáž tuina
  • čínská medicína
  • akupunktura
  • diagnostika z jazyka 
  • iridologie
  • Breussova masáž
  • práce s dotykem

Nabízím reflexní terapie a reflexní masáže ve spojení s metodami jako jsou čínská masáž tuina, čínská medicína - akupunktura a diagnostika z jazyka, iridologie, Breussova masáž, práce s dotykem. Propojení metod není náhodné, doplňují se tak, aby byla práce co nejcílenější. Vycházím ze své více než desetileté praxe reflexního terapeuta.....více o terapeutovi

 

Zuzana Vostatková Kliková, BCST

Jsem terapeutkou craniosacrální biodynamiky, zaměřuji se na práci s rodinami, dospělými, dětmi, novorozenci a těhotnými.

Craniosacrální biodynamika je neinvazivní terapie, která pomáhá svým jemným přístupem  zahrnout a rozpouštět  bloky na tělesné i psychické rovině, pomáhá obnovit naše přirozené procesy zdraví a podpořit plynutí vnitřního toku energie.

Připravuji ženské kruhy Sacrálno-craniálního naslouchání, craniosacrální biodynamika ženským principem....více o terapeutovi

 

Karolínka

Masáže
celkové i částečné, dle přání klienta, Trigger point

Kontakty na terapeuty:
Lucie Mutinská                                         mob.: 775 222 325, mail: lucka@studiomandala.cz
Josef Vrba                                                  mob.: 603 507 459
Zuzana Vostatková Kliková, BCST         mob.: 721304890, mail: vostici2@volny.cz
Karolínka                                                   mob.:  736 534 217