Zveme vás na satsang:

 

LÉČIVÉ ŽENSKÉ KRUHY a SATSANG
v rytmu zvuku, dechu, manter

s Lucií Maiou
a jejími dcerami
Luckou a Natali

v pátek 9.6.2017 od 18 do 21 hod.

Přijď v sobě probudit svojí vnitřní ženu.

Co mě čeká v ženském kruhu?

Čeká nás společné sdílení v síle a moudrosti kruhu žen. Prožijeme sílu a podporu kruhu. Probudíme naší vnitřní ženu v mnoha podobách jako matku, dceru, partnerku, milenku, vášnivou tvořitelku, pečovatelku, svobodnou divoženku...Naladíme se na tuto energii a sílu za podpory moudrosti žen.
Otevřeme téma, které je připraveno právě pro tento okamžik - zrození vlastního já. Prožijeme meditaci zrození a  budeme hledat vlastní cestu. Nacházet, co skutečně naplňuje můj život a budeme otevírat svůj potenciál. Budeme dávat prostor přicházet to nové a nechávat odcházet to staré.
Při meditaci v pohybu Qi Gong se napojíme skrz pohyb a dech na pět elementů a sílu přírody. 
Za zvuku manter  a skrze vlastní tóny se spojíme s naším vlastním středem.

Letáček ženské kruhy pdf-page-001

Mé dcery v ženském kruhu.

Právě mé dcery jsou mi velkou inspirací. Jsou to nejen mé dcery, ale také nositelky ženské energie v mnoha podobách. To co žijeme, co předáváme mezi s sebou, tu sílu nastal čas poslat dál....
Jedna je nespoutanou vášnivou vílou, tancující divoškou kdykoliv a kdekoliv,  za slunce i deště v doprovodu síly svého hlasu a intuitivního zpěvu. Druhá je šamanka a léčitelka napojená na všechny živly. Vnímavá, empatická, tvořivá a vědomá. Jsou pro mě darem v mém životě.
Společně tvoříme, společně zpíváme, společně tancujeme, společně se smějeme.  Společně jdeme cestu do samého nitra k vlastnímu já.
Učí mě odvaze vykročit, odvaze promluvit, odvaze mít sílu, vášeň, radost, tvořivost i nespoutanost. Učí mě žít a realizovat mé sny, nečekat, ale žít tady a teď.
Učím je tomu stejnému, učím je být sama sebou vždy a všude, bez ohledu na cokoliv. Mít vždy naději, umět zažehnout jiskru radosti a ženství,  jít vpřed a neřešit minulost ani budoucnost. Umět zářit z vlastního středu.

Spolu s mými dětmi jsem se narodila v mnoha podobách jako žena. Znovu a znovu....Jejich čistá duše a opravdovost mě dojímá. Vidím v nich esenci té čisté podstaty všeho.

Díky mému muži mohu být ženou- tou něžnou, křehkou, slabou, ale i silnou a odvážnou..ženou mnoha podob, ale v té nespoutané ženské síle. Právě proto, že on se rozhodl stát se po mém boku mužem. Už mnoho let jdeme životem spolu.

Žiju život, který mě baví a naplňuje....
 

Přednáška se koná ve Studiu Mandala.

Lucie Maia

Lucie Maia

Lucka a Natali

Lucka a Natali

Přednáška začíná za:

Pátek  9.6.2017  od 18.00 hodin

Rezervujte si své místo.

POZOR: Místa pro přednášku jsou omezena, proto si je raději rezervujte a přijďte včas, prosím.

Snímek 229
Spolu s mým synem a Devou Premal a Mitenem. Ten den mě zasáhl i Manos a já si tehdy začala pískat na jeho flétnu.
Za doprovodu tónů jejich hlasu a hudby přišel tento malý človíček na tento svět...Úžasné shledání a spojení ....

Práce s dechem a zpěv manter mě doprovází mým životem už mnoho let. Objevila jsem tajemství dechu po prvním porodu. Každý porod mi do života vnesl nejen to malé stvoření, ale také další osobní zkušenost na mé vlastní cestě. Každé mé dítě mi dalo dar naučit se něčemu, co jsem tou dobou ani netušila jak nutně potřebuju. Složitě jsem pak vše nacházela v knihách a v dalších naukách. Nejdřív vždy přišla osobní zkušenost a pak teprve zkoumání a učení. Objevila jsem sílu manter a zažila, jak obrovský vliv mohou na člověka mít. Je to už hodně dávno, co jsem si jen zpívala a zpívala a pak najednou něco skrze mě znělo samo. Své děti jsem místo skákal pes učila Ra, Ma, Da, Sa....a ono to mělo zvláštní sílu....A jak by taky ne, když přicházely na tento svět právě za síly zvuku manter... A pak přišla chvíle, kdy jsem uvnitř sebe vnímala tón své duše.

Platba:
Vaše přihláška bude platná po zaplacení částky 200 Kč na účet: 2200735297/2010
do VS uveďte vaše číslo telefonu a do poznámky text „ženské kruhy“ a své jméno.

Pokyny pro platbu:
Vaše přihláška bude platná po zaplacení částky 200 Kč na účet: 2200735297/2010
do VS uveďte vaše číslo telefonu a do poznámky text „ženské kruhy“ a své jméno.

Rezervujte si své místo.

POZOR: Místa pro přednášku mohou být omezena, proto si je raději rezervujte a přijďte včas, prosím.