Zveme vás na přednášku na téma:

 

SPIRITUÁLNÍ MAKE-UP

Rovnodennostní kuranderovský večer s hostem  Lucie Chayi 

japonkou Okuno Kiyoko

v úterý 21.3.2017 v 18:00 hod.

Ojedinělá zkušenost, ojedinělá příležitost.

A co k tomu říká Lucie Chaya?

Na svých cestách potkávám velmi zajímavé duše. Jednou z nich byla koncem loňského roku japonka Okuno Kiyoko (pro přátele jednoduše Kiki), se kterou jsme se na sebe podívaly a obě jsme věděly, že už se známe moc a moc dlouho. Když jsme navíc zjistily, co vzájemně děláme, bylo to jasné. Věděla jsem, že vám ji chci přivézt do Prahy a ona se zase těší na Kuranderu v Japonsku. 🙂 A protože bude teď v březnu opět v Evropě, podařilo se mi akčně domluvit, že si před návratem do japonské Osaky udělá ještě zastávku v Praze. A je tu tedy trochu narychlo kuranderovský večer na téma spirituální make-up s hostem, který rozhodně bude stát za to, abyste si na něj udělaly čas, milé (nejen) kuranderačky.

Kiki2

Co je to "Duchovní Make-up (ス ピ リ チ ュ ア ル メ イ ク

Každá část obličeje skrývá pro ženu duchovní poselství, s jehož pochopení má šanci lépe milovat sebe sama a vnést do svého života více radosti.

 "Duchovní Make-up (ス ピ リ チ ュ ア ル メ イ ク ®)" je metoda, která se věnuje čtení těchto skrytých zpráv a napomáhá  projevení našeho pravého já a umožňuje propojení s naším Vyšším Já.  

Zvědoměním a vyléčením traumat z minulosti, někdy až z dětství, se naše srdce otevře a naše ženskost může rozkvést. To může znamenat významné zlepšení kvality našeho života.  Je to vůbec první metoda na světě, která se v souvislosti s make-upem zabývá těmito otázkami. 

Kiki3Víte například, že člověk s obočím rostoucím směrem dolů má tendenci ke ztrátě energie a často cítí beznaděj v životě? Takový člověk už je většinou dlouho uvízlý v určité situaci, ve které neviděl jiné východisko, než se vzdát. Na druhé straně jsou i lidé, kteří svoji vášeň vůči životu nikdy neztratili. Jak se to na obličeji pozná?

"Duchovní Make-up" je také metodou, která umí odhalit skryté talenty a nadání, vyjádřit neviditelné esence naší duše.  Naše emoce a touhy, které nemohly být plně projeveny se odrážejí ve specifických tvarech a formách našeho těla.    

 

Přednáška se koná ve Studiu Mandala.

Vede: Okuno Kiyoko a Lucie Chaya

překlad z japonštiny zajištěn 🙂 🙂 🙂

Okuno Kiyoko

Okuno Kiyoko

Vaše přihláška bude platná po zaplacení částky 350 Kč na účet: 2200735297/2010 do VS uveďte vaše číslo telefonu a do poznámky text „Spirituální make-up.“ a své jméno.

Lucie Chaya

Lucie Chaya

Přednáška začíná za:

Úterý  21.3.2017  od 18.00 hodin

Rezervujte si své místo.

POZOR: Místa pro přednášku jsou omezena, proto si je raději rezervujte a přijďte včas, prosím.

Kiki4

Na rozdíl od jiných existujících metod make-upu, které zakrývají nedostatky, a jejich cílem je obdiv okolí, "Duchovní Make-up" představuje způsob, jak vyjádřit, jak se v danou chvíli opravdu cítíme, je způsobem projevu určitých aspektů naší duše.  

Jakým způsobem vyjadřuje každá část obličeje naše opravdové já? Jak dokáže být odrazem naší životní energie? Nejen na tyto otázky najdeš během přednášky odpověď.

Všichni jsme krásné bytosti. A může z nás vyzařovat spokojenost, láska, radost a znovunabytá sebedůvěra. Opravdová vnitřní krása se může projevit, když se naše nitro uzdraví.

Benefit vnímají ženy, které podstoupí "duchovní make-up", i ty, které jsou svědky procesu transformace jiné ženy přímo před očima.  

Opravdová krása naší duše se dotýká i duší ostatních. A tento dotek společně zažijeme.

"Duchovní Make-up" je make-up metoda, která přivádí zpět na ženskou tvář opravdové úsměvy a má moc měnit životy a tím i svět. Aby byl lepším a spokojenějším místem k žití.

Už se na vás všechny těšíme!!!!! Moc!!!
Vaše Lucie a Okuno Kiyoko

 

Pokyny pro platbu:
Vaše přihláška bude platná po zaplacení částky 250 Kč na účet: 2200735297/2010
do VS uveďte vaše číslo telefonu a do poznámky text „Hormonální zdraví“ a své jméno.

Rezervujte si své místo.

POZOR: Místa pro přednášku mohou být omezena, proto si je raději rezervujte a přijďte včas, prosím.