Zveme vás na pobyt na tajuplný ostrov Karphatos :
v srpnu 2019

KARPHATOS- JÓGA ZÁJEZD
TRANSFORMAČNÍ CESTA
Do nitra sebe
termín včetně letenek
2.-9.8.2019
7 nocí v Řecku

JÓGA ZÁJEZD DO ŘECKA
S LEKTORKOU, TERAPEUTKOU A KOUČKOU
LUCIÍ MUTINSKOU

vyjímečné místo pro vaší relaxaci

Ubytování na 7 nocí v hotelu přímo s výhledem na pláž a terasou pro cvičení s výhledem na moře a skály

Cvičení jógy 2 x denně v hotelu/ve vile (v dny výletů, příletový a odletový den nebo v případě dalších objednaných výletů navíc v místě či doprovodného programu jóga není nebo je na domluvě dle pokynů jóga instruktorky).

Možnost výletů do okolí.

Tajuplný ostrov Karphatos

 

Screenshot_7

 

Jedinečná lokalita pro milovníky klidu.

 

Řecký ostrov Karpathos se nachází v jihovýchodní části Egejského moře v Dodekánském souostroví. Leží mezi ostrovy Rhodos a Kréta. Ostrov je úzký, dlouhý necelých 50 km, s obvodem cca 160 km, láká turisty hledající klidnou dovolenou uprostřed téměř nedotčené přírody, nádherné jsou také opuštěné pláže (na ostrově je cca 100 pláží, z nichž některé jsou přístupné pouze z moře). Hotel se nachází v malém a klidném letovisku Amoopi, cca 8 km od hlavního města Pigadia (přes den spojení linkovým busem, zastávka 150 m od hotelu). Nádherné jsou tu především pláže – malá, tzv. „Mikri“ se zlatavým pískem s krásnou průzračnou vodou, obklopená skalisky, dále pak velká oblázková pláž „Votsalakia“ (nebo také „Megali“). V letovisku je i několik taveren a marketů, nejbližší bankomat se nachází v Pigadii.

PROGRAM ZÁJEZDU

 

IMG_20180523_224502_929

 

 • 2 x denně lekce jógy  (v dny výletů, příletový a odletový den nebo v případě dalších objednaných výletů navíc v místě či doprovodného programu jóga není nebo je na domluvě dle pokynů jóga instruktorky)
 • cvičit budeme jógové styly vhodné pro začátečníky i pokročilejší

  - Terapeutickou jógu pro Šťastnou páteř
  - Jógu obohacenou o fyzioterapeutický pohled a o koncept Spiraldynamic a vývojovou kineziologii
  - praxe pozdravů slunci
  s vysvětlením jednotlivých pozic
  - zpěv manter, antistresových cviků a dechových technik
  - každou lekci provází různé druhy meditací nebo relaxací - pro zklidnění mysli 
  - dle dohody možnost ukázky Qigong a harmonizačních a energetických cvičení pro dlouhověkost
  - automasáž
  prožijeme jak klidnější, tak dynamičtější typy lekcí
  -  korekce při cvičení a detailní rozpracování jednotlivých pozic


  Screenshot_23

   

 • SILENCE DAY – den ticha (začíná po snídani a končí po večerní lekci jógy)
 • společné sdílení pro podporu a harmonizaci sama sebe na společná témata jako jsou vztahy, rodina, práce, životní poslání, šťastný a naplněný život atd.
 • individuální přístup
 • přednáška "Harmonické vztahy"
 • velmi silný TRANSFORMAČNÍ RITUÁL pro znovunalezení sama sebe a nové životní cesty
 • možnost osobních konzultací 990 Kč/60 min.
 • možnost kraniosakrálního ošetření 990 Kč/60 min. 
 • pro zájemce je možná i jóga s pokročilejšími ásánami
 • každý den skupinové sezení se zaměřením na rozvoj osobnosti, duchovní rozvoj

  IMG_20171201_165820_302

Za jóga a qi gong lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

Proč jet právě se mnou?

 

Jako životní kouč vám mohu pomoci najít jiný úhel pohledu na vaší osobní situaci a pomoci vás nasměrovat, tak aby jste si našli a zpracovali téma jak v danou chvíli je nejlépe možné.
Jako jógový a qigong lektor vám pomohu s pohybem tak, aby pro vaše tělo byl léčivý, pro vaší mysl zklidňující. Pohyb budeme provádět tak, abyste pochopili princip a integrovali tyto poznatky do vašeho běžného života. Lehkost v těle a bezbolestnost bude to, co nás bude provázet po celou dobu pobytu.
Jako máma 6 dětí vám mohu pomoct díky svým zkušenostem a pomocí příběhů nalézt klid a harmonii ve vašem životě.
Jako šťastná a kreativní žena vám mohu pomoci znovuobjevit vaší vnitřní sílu a klid.
Jako průvodce vás provedu rituálem, který možná změní váš život :-) Například z našeho posledního rituálu se skutečně narodilo krásné a zdravé "Bali Baby" :-) Budu vás provázet každý den, každou praxi a každé naše setkání, a možná tyto naše setkání zasejí malé semínko pro váš další růst.

Pláž

80 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Další krásná písčitá pláž, vhodná i ke šnorchlování, je cca 5 minut pěšky od hotelu, slunečníky a lehátka na plážích za poplatek (cca 6 €/den/slunečník a 2 lehátka)
Součástí programu jsou i skupinová terapeutická sezení, díky nimž můžete spatřit svojí cestu, pochopit své myšlenkové programy a začít vnímat, co je pro vás stále přínosné a obohacující a co už potřebujete ve svém životě změnit.

Kromě praxe jógy, manter, meditací, duchovního rozvoje je pro vás připraven i  rituál.

Nedílnou součástí pobytu je i zdravý životní styl – organická, klasická (čerstvé ryby, saláty) nebo raw strava, která vás nejenže nasytí, ale především vyživí, doplní potřebné výživové látky pro správné fungování organismu a zároveň detoxikuje naše tělo.

Těším se na vás!

Lucie Mutinská

Lucie Mutinská

„Naplňuje mě přinášet ostatním lidem úlevu od bolesti a traumat, pomáhat na cestě k osvobození těla i duše, ke znovunalezení světla, naděje a šťastnější existence v tomto světě.“ Rezonuji s pohybem, který je prováděný správně, a tedy je pro tělo léčivým. O sobě tvrdím, že necvičím, ale praktikuji. Léčivý pohyb se stal součástí mého každodenního života i mě samotné. Právě propojení duše a těla při pohybu mi dává hluboký smysl. Díky léčivému pohybu se dostávám do spojení se svým já a zažívám pocity, které mi ukazují existenci bez hranic a omezení, dávají mi pocit harmonie, svobody a smysluplnosti bytí. Toto propojení rozvíjí moji intuici a chápání světa. Dochází tak k postupnému zklidnění a vnitřní transformaci. Ukazuje mi cestu kvalitního a přirozeného žití v souladu s přírodou. Díky propojení se svým já, nacházím ve svém životě harmonii. Mým snem je žít, i zprostředkovávat ostatním, život bez omezení a bolesti, kdy naše tělo, náš jediný, skutečný domov na této planetě, bude co nejvíce funkční, a díky tomu se i naše duše bude moci svobodně rozvíjet.

Doprava

z Prahy na Karpathos, doba letu necelé 3 hodiny, transfer z letiště do hotelu cca 20 minut, letecká společnost SmartWings, maximální povolená hmotnost zavazadla k odbavení 23 kg (+ 8 kg kabinové zavazadlo). Letecká přeprava je bezletenková, po odbavení zavazadel získáte na přepážce palubní vstupenku, která slouží jako „letenka“.

Předpokládané časy letů (předpokládané časy letů se mohou měnit) 

odlet Praha - 4.45 h, přílet Praha - 10.45 h 

Pobyt se koná:

2.-9.8.2019

Přihlášení je nutné do 28.2.2019!

Screenshot_2

 

Rezervujte si své místo.

POZOR: Místa pro pobyt jsou omezena, proto si je raději své místo rezervujte včas.

Ubytování
Screenshot_11

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, rádiem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na letovisko, do zahrady nebo směrem na moře. Klimatizace za poplatek (cca 42 €/týden), chladnička (v ceně), trezor na recepci za poplatek (cca 10 €/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Lůžkoviny a ručníky k dispozici (nikoliv plážové osušky) ve všech pokojích.

 

Screenshot_5
Hotel, místo a celý ostrov Karpathos doporučujeme všem, kteří vyhledávají odpočinkovou dovolenou a nemají rádi přelidněné pláže. Dále těm klientům, kteří netrvají na hotelové polopenzi a rádi vyzkouší stravu v typicky řeckých tavernách v okolí hotelu. Nedoporučujeme pro klienty, kteří vyhledávají luxusní ubytování a bohatý večerní život. Jediné, s čím musí klienti hotelu počítat, jsou opravdu jednoduché snídaně.

 

Screenshot_16

 

Vybavení

menší hotelový komplex skládající se z hlavní a 3 vedlejších budov (48 pokojů). V hlavní budově vstupní hala s recepcí, vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace s venkovní terasou s překrásným výhledem na moře, zahrada. Snack bar  - denně10:00-15:00 h nabízí saláty, hamburgery a toasty. WiFi v recepci zdarma. Prostor na cvičení s výhledem na moře. 

Fotogalerie:

Počet osob:
Maximální počet účastníků je 15-16 osob.
CENA: 17.990 Kč / osoba / pobyt

 Cena zahrnuje:

 • Ubytování se snídaní v hotelu / 7 nocí
 • 2 x denně cvičení jógy pod vedením instruktora ve vile/hotelu (v dny výletů, příletový a odletový den nebo v případě dalších objednaných výletů navíc v místě či doprovodného programu jóga není nebo je na domluvě dle pokynů jóga instruktorky)
 • stravování - snídaně
 • leteckou přepravu z Prahy a zpět včetně transferů k ubytování
 •  komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu, doplňkové asistenční služby, pojištění na storno pobytu)
 • letištní, bezpečnostní a palivovou taxu
 • služby delegáta v místě pobytu
 • během pobytu možnost zažít různé styly jógy
 • pojištění CK proti úpadku

   

  Cena nezahrnuje:
  povinně - 
  pobytová taxa - bude hrazena hotově na místě (cca 0,5 €/den)

 

  Cena pro další osoby:

 • Dítě bez cvičení 2 – 12 let společně ubytované se 2 dospělými 10 990,-Kč
 • Dítě do 2 let – 400 Kč (bez místa v letadle a lůžka, zahrnuje komplexní cestovní pojištění)
 • Sleva pro 3. dospělou osobu v pokoji 1000,- (tj. cena zájezdu 16 990,-)

Výlety

Blue Day - celodenní lodní výlet s barbecue obědem

Orientační cena: dospělí 38 €, děti 2 - 12 let  19 €

Loď Vás ráno odveze podél východního pobřeží až do zálivu oblázkové pláže Kato Lakos, kde bude první zastávka. Při čekání na barbecue oběd, připravený posádkou lodi, se můžete koupat, potápět v křišťálové vodě, relaxovat či opalovat. Borovice na pláži a stín pod nimi jen umocňují atmosféru tohoto místa a pocit, že jste na nějaké zapomenuté romantické pláži.

Odpoledne s kapitánem doplujete k další krásné pláži ostrova, kde rovněž zakotvíte. Apella byla v roce 2003 vyhlášena nejlepší pláží ve Středomoří. Je to písečná pláž, velice oblíbená i u místních, s nádhernou průzračnou vodou. Na zpáteční cestě do Pigadie loď zakotví na moři a vy budete mít možnost skočit z paluby do moře a ještě se osvěžit u pláže Kyra Panagia. Tento den strávený na moři si opravdu užijete!

Cena výletu zahrnuje transfer, cestu lodí, barbecue oběd, česky hovořícího průvodce. Na lodi je možné zakoupit základní nápoje.

Ostrov Saria - pirátská námořní základna

Orientační cena: dospělí 43 €, děti do 12 let  21,50 €

Loď odplouvá z přístavu v cca v 8:30. Celodenní lodní výlet Vám umožní prozkoumat neobydlený ostrov Saria u severního pobřeží ostrova Karpathos. Podle historických záznamů zde kdysi stávalo starověké město Nissyros. Stále jsou zde k vidění pozůstatky domů pirátů, postavených v arabském stylu ve středověku. Dnes sem zavítají pouze rybáři, pastevci koz a Vy, pokud se rozhodnete zavítat na toto místo. Váš volný čas zde můžete trávit na krásné oblázkové pláži koupáním v křišťálové vodě a prozkoumáváním mořských jeskyní či členitého pobřeží. Doporučujeme Vám vydat se s průvodcem na výstup k malému kostelíku Saint Zachiria (voda na cestu a zpevněná obuv nutností), odkud se otvírá překrásný výhled. Po výšlapu budete mít čas si odpočinout na pláži a v případě zájmu ochutnat grilované maso či rybu v rámci oběda připraveného posádkou. Následuje odpolední návrat do Pigadie.

Cena výletu zahrnuje transfer, cestu lodí, česky hovořícího průvodce, komentovanou procházku na vrchol. Oběd za příplatek, na lodi je možné zakoupit základní nápoje.

Informace, rezervace:

Cestovní kancelář Lenka
přihláška na webu cestovní kanceláře zde:

nebo lektorka Lucie Mutinská

www.studiomandala.cz
http://www.studiomandala.cz/lektori-lucka/

Lucie Mutinská  775 222 325

Neváhejte a pojeďte s námi zažít sebepoznávací cestu s jógou a qi gong!

Rezervujte si své místo.

POZOR: Místa pro pobyt jsou omezena, proto si je raději rezervujte své místo včas.