Lucie Mutinská

Nabízí samostatné lekce cvičení SM Systému. Je studentkou ve výcviku akreditovaného kurzu lektora jógy (2017-2018). Je také dcerou majitelky Studia Mandala. Vede samostatné lekce SM Systému (SPS) a programu pro Šťastnou páteř a od března také Ashtangu Vinyasu jógu.

V našem studiu se s Luckou setkáte:
Především na lekcích  zaměřených na SM Systém (SPS) a v programu pro Šťastnou páteř. Lucka pomáhá při cvičení především v korekcích  jako asistent a zároveň prohlubuje svojí praxi v těchto hodinách. 
Ve studiu také můžete objevit obrazy, které Lucka maluje.

"Jmenuji se Lucka Mutinská (mladší). Bydlím na krásném energetickém místě na Mořince. Zde vytvářím obrazy, které dělám i na zakázky pro lidi. Ve studiu také působím jako asistent a lektor na lekcích SM systému.
Studuji na střední škole Waldorfské lyceum, která rozvíjí potenciál a kreativitu studenta a neuvěřitelně ho obohacuje ve všech směrech. Tato škola mě opravdu přiměla se znovu věnovat věcem, co miluji.
Od malička maluji a miluji jakoukoliv tvorbu, ať je to keramika nebo dřevořezba a mnohé další… Mým dalším koníčkem je hudba – ráda zpívám a k tomu hraji na klavír či na kytaru. Také sportuji, převážně běhám, posiluji a cvičím SM systém, který budu ráda učit kohokoliv dalšího…
K SM systému jsem se dostala přes zdravotní problém, který trápí valnou část lidí, ale někteří o tom ani neví. Všimla jsem si, že se mi propadají kotníky a nechodím, nesedím ani nestojím rovně – to byl první impuls začít se sebou něco dělat.
Postupně jsem si o tom zjišťovala více a více informací a začala se svojí transformací. K SM systému jsem se dostala díky mé mamce. SM systém praktikuji dodnes, učím ho další členy rodiny a přátele. Rozdíl před SM systémem a po nějaké době jeho praxe je opravdu znát, cítím se lépe – šťastněji, krásněji a díky SM systému jsem „vyrostla narovnáním“ a měřím již přes 160 cm, což je v mém případě zázrak!
Dělá mi radost činit lidi šťastné, pomoct jim hledat správnou cestu, inspirovat, vykouzlit jim úsměv na rtech, protože s úsměvem jde vše lépe."

Lucky web s více informacemi: http://www.luckamutinska.cz/

Fotogalerie lektora: