Lektoři

Lucie Mutinská

Je majitelkou Studia Mandala a maminkou šesti dětí. Organizuje aktivity, přednášky a semináře studia, z nichž některé i sama vede.

V našem studiu se s Lucií setkáte především na těchto lekcích:
Terapeutická jóga - Jóga pro šťastnou páteřQigong (čchi kung), meditace, relaxace, program pro Šťastnou páteř, SM Systém (SPS), Cvičení pro těhotné a předporodní příprava, Cvičení pro děti 8-13 let. Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodriguez.
Dále při masážích, Dornovo metodě PLUS, Manuálních terapiích SM, hloubkových terapeutických masážích spoušťových bodů – tzv. Trigger Points.
Rovněž poskytuje služby v oblastech klasické konstituční homeopatie, terapie, koučinku a konzultací osobního rozvoje, aromaterapie a v dalších oblastech.

"Naplňuje mě přinášet ostatním lidem úlevu od bolesti a traumat, pomáhat na cestě k osvobození těla i duše, ke znovunalezení vnitřního světla, naděje a šťastnější existence v tomto světě. Rezonuji s pohybem, který je prováděný správně, a tedy je pro tělo léčivým....více o lektorovi

Ceník lektora:
pohybové aktivity    /  homeopatie a  terapie   / masáže

Fotogalerie lektora ZDE

Lucka Mutinská

Nabízí samostatné lekce cvičení SM Systému. Je studentkou ve výcviku akreditovaného kurzu lektora jógy (2017-2018). Je také dcerou majitelky Studia Mandala. Vede samostatné lekce SM Systému (SPS) a programu pro Šťastnou páteř a od března také Ashtangu Vinyasu jógu.

V našem studiu se s Luckou setkáte:
Především na lekcích  zaměřených na SM Systém (SPS) a v programu pro Šťastnou páteř. Lucka pomáhá při cvičení především v korekcích  jako asistent a zároveň prohlubuje svojí praxi v těchto hodinách. 
Ve studiu také můžete objevit sešity a obrazy, které Lucka ručně vyrábí.

"Jmenuji se Lucka Mutinská (mladší). Bydlím na krásném energetickém místě na Mořince. Zde vytvářím obrazy a notesy, které zde ve studiu nabízím. Ve studiu také působím jako asistent na lekcích SM systému.....více o lektorovi

Tomáš Vodička

V našem studiu se s Tomášem setkáte:
Na lekcích Zdravé nožky pro děti a dospělé a na individuálních lekcích zdravého běhání.

"Ke sportu jsem se dostal už jako malý, začínal jsem u koordinačních aktivit, fitness, bojového umění a skončil jsem u atletiky, kterou dělám dodnes. Vždy jsem se chtěl zlepšovat a všechno dělat na 100%, bohužel častá zranění mi to nedovolovala a tak jsem se začal zabývat kompenzačním cvičením, strečinkem, masážemi, regenerací a stravou, abych zabránil zraněním....více o lektorovi

Ceník lektora:
pohybové aktivity

Petr Mutinský

Je synem majitelky Studia Mandala a působí jako trenér fitness, kalisteniky a silové gymnastiky, a dále jako lektor pohybových lekcí "Cesta k lepšímu tělu". 

V našem studiu se s Petrem setkáte:

na pohybových lekcích "Cesta k lepšímu tělu""

 
"Jmenuji se Petr Mutinský a jsem certifikovaným trenérem fitness II. třídy a lektorem Čchi Kungu. Každý den usiluji o posouvání se vpřed. Zabývám se komplexním seberozvojem a právě práce s tělem je jednou z hlavních oblastí. Vedu jak vlastní samostudium, tak mám zahraniční i české učitele, díky kterým se mi dostává dobrého vzdělání.  více o lektorovi

Tereza Lindauerová

V našem studiu se s Terezkou setkáte:
na lekcích a workshopech ajurvédy, jógy a aromaterapii.

"Tereza pracuje jako ajurvédský terapeut, své klienty učí, jak jednoduchou formou přijmout ajurvédu do života a zlepšit tak své zdraví, shodit přebytečná kila a harmonizovat psychiku. Strava, vybraná přesně pro váš typ a dobře uvařená, je v ajurvédě základem, proto Tereza, kromě diagnostiky dospělých i dětí pořádá kurzy vaření dle ajurvédy. Své semináře často propojuje s jógou a léčivou harmonizací, kterou se také zabývá... více o lektorovi

Míša Sedláčková

V našem studiu se s Míšou setkáte:
na přednáškách, kurzech vaření a pečení a kurzech pečení kváskového chleba.

"Možná mi u mého narození chyběla jen ta vařečka, ale láska k vaření tam již byla. Začalo to snídaněmi, které jsem se sestrou každé ráno připravovala již od první třídy. Postupně se složitost jídel  zvyšovala. V pubertě přišlo období diet.  Jídlo mě začalo zajímat i po stránce kalorické a začala jsem sledovat, jak přijatá strava působí na tělo.
Má cesta životem byla klikatá, ale vždy se to mělo nějaký vztah k vaření či výživě...více o lektorovi