Petr Mutinský

Je synem majitelky Studia Mandala a působí jako trenér fitness, kalisteniky a silové gymnastiky, a dále jako lektor pohybových lekcí "Cesta k lepšímu tělu". 

V našem studiu se s Petrem setkáte:

na pohybových lekcích "Cesta k lepšímu tělu""
 
"Jmenuji se Petr Mutinský a jsem certifikovaným trenérem fitness II. třídy a lektorem Čchi Kungu. Každý den usiluji o posouvání se vpřed. Zabývám se komplexním seberozvojem a právě práce s tělem je jednou z hlavních oblastí. Vedu jak vlastní samostudium, tak mám zahraniční i české učitele, díky kterým se mi dostává dobrého vzdělání.
 
Prohlubuji svou praxi v tématech jako jsou fitness, kulturistika, silová gymnastika, kalistenika, posilování s vlastním tělem a Čchi Kungu, které poté i vyučuji.
 
Rád se ale dozvídám a učím novým věcem, a tak se učím tanci, parkouru, Iyengar józe nebo různým pohybových metodám od žáků či učitelů, jako jsou metody Ido Portal a Rootless Root.
 
Věřím, že skrz pohyb, můžeme své životy o tolik zkvalitnit, a tak je i doopravdy žít.
 
O lekcích:
 
Pohyb: Cesta k lepšímu tělu
 
Zajímá vás, proč určité části těla bolí, jak spravit dysbalance a asymetrie? Jak zlepšit svůj psychický stav skrze nastavení těla? 
 
Kdo kdy nesnil o životě bez bolesti, kdy je silný, schopný se hýbat jakýmkoliv způsobem za všech okolností, pružný jako proutek, pohyblivý jako voda, a silný jako ocel. Kdo kdy netoužil po překonání svých limitů a svobodě pohybu?
 
Náplní lekcí jsou tato témata:
 
Diagnostika a řešení dysbalancí těla
▹ Posilování kloubní kondice, prevence zranění a zvyšování pohyblivosti
▹ Budování základní svalové síly a kontroly těla
▹ Estetické tvarování a funkčnost
▹ Rozvoj kreativity a postřehu
▹ Vědomý přístup ke svému tělu
 
Člověk, který na mé lekce chodí, by měl získat lepší povědomí o svém těle, získat silnější a zdravější klouby, naučit se své tělo kontrolovat a vědomě používat, vědět, jak jej tvarovat či ovládat pouze jednotlivé segmenty nebo i jako celek. 
 
Jedná se o základy ovládání a rozvoje těla, u kterých čerpám jak z vlastních zkušeností, tak ze znalostí, které jsem získal a získávám na své cestě za lepším tělem.