Hormonální jóga podle Dinah Rodriguez

IMG_20180709_124516_627Setkání s touto magickou 91 letou ženou – lektorkou jógy pocházející z Brazílie, Dinah Rodriguez, bylo fascinující. Bylo úžasné se od ní učit, nechat se vést v programu pro její lektorky. Jeji vitalita a přístup k životu je velmi inspirativní.
Jsem moc ráda, že mohu nyní šířit jeji učení jako jedna z lektorek dál. Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodriguez je velmi účinná metoda.
A vážně moc děkuji za podporu Hance Suberové, co nám všem byla oporou, Radce Exnar, která nám pomáhala celý první den, skvělým ženám z kurzu-mnoho společných zážitků-jste báječné! Také mé osobní lektorce angličtiny Olze, za věčnou trpělivost a pomoc naposlouchávat Dinah a její hlas a přízvuk, neskutečně mi to pomohlo, a díky které jsem během kurzu opravdu rozumněla i mluvila anglicky. Děkuji mému úžasnému muži, že ve mne věří a mým úžasným dcerám, že jsem je mohla provést tajemstvím a lekcí hormonální jógy a připravit se tak na závěrečnou zkoušku s Dinah. ❤
Pokud chcete zažít Dinah Rodriguez naživo, zítra v 17 hod. se koná její přednáška v Praze! Já tam určitě budu a kdo chcete přidejte se a pojďte se mnou. Bude prostor na dotazy!
A od září se budeme potkávat také na kurzech Hormonální jógy u nás ve studiu. ❤

Sdílej:Share on Facebook