Šťastná páteř pro firmy

 

 Šťastná páteř pro firmystastna-pater4
Vysvětlíme si podrobně jaké vznikají špatné pohybové stereotypy. Ukážeme si krok po kroku správné pohybové vzorce-  správné držení těla a pohyb. Naučíme se jak vše správně integrovat do běžných denních činností. Pomalu a srozumitelně si vše vysvětlíme, abyste vše mohli rovnou použít v každodenním životě.
Budeme protahovat ztuhlé nebo přetížené partie těla a ukážeme si jak i v pracovní době můžete rychle dopřát svému tělu ten správný komfort a úlevu.

Vysvětlíme si jak správně sedět, stát, chodit i relaxovat (ano, čtete správně i nesprávná relaxace vám může způsobit bolest v těle).
Celé školení je vedené a rozdělené do teoretických i praktických ukázek s názornou demonstrací a velmi detailním popisem od lektora.
Naše školení je ojedinělé v komplexnosti a metodice.  Záleží nám na tom, aby vaše zlepšení bylo trvalé a udržitelné.
Najdete u nás precizní postupy a správně vedený pohyb, baví nás život bez bolesti.

V celém školení je propojeno mnoho metod, které dokáží účinně pomoci od bolesti a jsou propojené tak, aby pro vás přínos ze školení byl byla co nejvíce přínosný a přizpůsobený vám a vašim zaměstnancům na míru.

Všechny pomůcky potřebné ke školení vozíme s sebou. Nabízíme vám také školení u nás ve studiu s veškerým vybavením a doplňkovými službami jako jsou další nadstavbové přednášky (kurz vaření, masáže, relaxace). K dispozici u nás ve studiu je i plátno a projektor na promítání.

Neváhejte nás kontaktovat, připravíme vám program na míru, tak aby vás školení od začátku do konce bavilo!

Program pro Šťastnou páteř

Je specializovaný program, který je zaměřený na pružnost a pevnost celého těla. Najdete zde prvky z mnoha metod např. z léčebného qigongu, prvky jógy inspirované B.K.S. Iyengarem, inspiraci z pohybově-terapeutického konceptu Spiraldynamik® , balanční a stabilizační, ale také uvolňující a relaxační cviky a mnoho dalšího. Každý týden má svojí tématicky zaměřenou tzv. pohybovou osu, kde se věnujeme více do hloubky konkrétnímu tématu. V tomto programu se učíme správný pohyb nejen praktikovat, ale hlavně pochopit. To nám následně do života přináší odstranění špatných pohybových vzorců a odstranění bolesti. Naučíme se správné držení těla a pohyb nejen při cvičení, ale také je integrovat do běžných denních činností. Zálezí nám na tom, aby vaše zlepšení bylo trvalé a udržitelné.
Učíme se principy správné chůze, stání, sezení i ležení. Správné pohybové návyky nás chrání a jsou prevencí bolesti a zranění. Ukazujeme si  jednoduché kroky k tomu, abyste si dokázali kdykoliv rychle od bolesti pomoci i sami.

Cvičení probíhá s pomůckami, vše je dostupné v našem studiu.

Vše co předávám, mám na sobě vyzkoušené, zažité a funkčně ověřené. To, co předávám funguje a zlepšuje kvalitu života, snižuje nebo zcela odstraňuje bolest. Je to program, který mě denně provází mým životem a ráda ho zprostředkuji i vám.

Lektor kurzu: Lucie Mutinská

UKAŽTE, ŽE VÁM NA VAŠICH ZAMĚSTNANCÍCH ZÁLEŽÍ.
DOPŘEJTE JIM PROGRAM, KTERÝ JE OBOHATÍ, ALE TAKÉ JIM ZLEPŠÍ KVALITU ŽIVOTA.

NAŠE ŠKOLENÍ NENÍ JEN ŠKOLENÍM DÁVÁME MNOHEM VÍCE
ZAJÍMÁME SE O SVÉ KLIENTY A DOPŘÁVÁME PÉČI I PO ŠKOLENÍ

INDIVIDUÁLNÍ A LIDSKÝ PŘÍSTUP- PROFESIONÁLNÍ ÚROVEŇ SLUŽEB
JSME TU PRO VÁS!

 

Reference ze školení najdete zde: http://www.studiomandala.cz/reference-firmy/

_mg_3005

Šťastná páteř pro firmy
u nás ve studiu nebo
u vás ve firmě